CZ   |   DE   |   EN

PŘEDSTAVENÍ

Naši advokáti poskytují právní pomoc zejména v oblasti občanského a zdravotnického práva. Na tato témata také přednášejí, a to zejména JUDr. Jaroslav Svejkovský přednáší pro C.H.Beck zdravotnictví a právo, stejně tak přednáší pro Všeobecnou zdravotní pojišťovnu a dále přednáší pro Českou advokátní komoru svěřenské fondy.

JUDr. Kabelková přednáší pravidelně věcná břemena, sousedská práva a společenství vlastníků jednotek.

Výše uvedení advokáti jsou též autory a spoluautory četné řady knižních odborných publikací, a to zejména:
Komentář k občanskému zákoníku, Sousedská práva, Vzory smluv, petitů a zakládacích listin podle nového občanského zákoníku, Vzory zakládacích dokumentů, právních jednání ve vztahu k obchodním korporacím, Správa cizího majetku v novém občanském zákoníku, Nájem a pacht v novém občanském zákoníku, Věcná břemena v novém občanském zákoníku či Bytové spoluvlastnictví v novém občanském zákoníku.

Máme dlouholeté úspěšné zkušenosti v zastupování klientů i v soudním či v dědickém řízení, odborně nazvaném řízení o pozůstalosti (§ 98 a násl. zákona o zvláštních řízeních soudních).

Pokud i Vy potřebujete zastoupit v řízení před soudem či notářem v Čechách, neváhejte napsat na e-mail: vit@aksvejkovsky.cz

Pomůžeme Vám nejen v samotném soudním či pozůstalostním řízení, ale též můžeme předat v případě potřeby kontakt na daňového poradce či realitního makléře.Služby související

•  komplexní notářské služby
•  spolupráce s auditorem, daňové a ekonomické poradenství
•  realitní činnost, oceňování nemovitostí
•  soudní znalec a tlumočník
•  účast na odborných semináříchKomunikační jazyky

•  český, slovenský, německý, anglický, francouzský a ruskýPrávní publikace
(advokáti naší AK jsou autoři a spoluautoři těchto publikací nakladatelství C.H.Beck a Wolters Kluwer)


Přehledně

Všichni partneři naší kanceláře vystudovali Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, získali titul JUDr. a složili advokátní zkoušky s prospěchovým stupněm výtečně.


Praha
Holečkova 21, 150 00 Praha 5
praha@aksvejkovsky.cz
tel.: 230 234 177

Plzeň
Kamenická 1, 301 00 Plzeň
plzen@aksvejkovsky.cz
tel.: 377 227 287